Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żuk zapowiada, że pozwie Muszyńskiego w trybie wyborczym

Utworzony przez jojo, 11 listopada 2014 r. o 19:59 Powrót do artykułu
Po prostu grunt się PISowi pali pod nogami, Wpólny Lublin sporo zabierze im głosów - zobaczycie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie pis nie ma programu, czy słyszeliście bądź czytaliście co pis planuje zrobić w kolejnych 4 latach, ja tylko wczoraj usłyszałem ,ze chce kontynuować inwestycje Prezydenta Żuka, które tak radni tejże partii krytykują, a no i muzeum wybudują  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Występ Pana Muszyńskiego wczoraj w telewizji totalny brak kultury osobistej Muszyńskiego przeraża i skąd taka maniera mówienia, coś okropnego. I masz rację jak taka osoba miałaby prowadzić negocjacje z przyszłymi inwestorami również sobie nie wyobrażam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech zgadnę, "wiem ale nie powiem" co jest na tym nagraniu?  :lol: prezes byłby z ciebie dumny 
Prezesa, to może masz ty.   Kto miał nagranie otrzymać, to otrzymał. Reszta wkrótce się dowie jak jest bezwzględnie oszukiwana przez aktualny układ.   Tak jak napisałem afera "Amber Gold" przy tym blednie, bo tam w grę wchodziło obracanie dowolnymi wpłatami, a tu idzie o pieniądze publiczne i pochodzące z obowiązkowych podatków.   Tym się różnimy, że ja przed nikim nie czapkuję i zawszę postępuję zgodnie z  zasadami - stąd m. innymi przez 5 miesięcy nagranie było znane tylko tu gdzie powinno było być znane.   Uwierz, że można być człowiekiem wolnym - od wpływów prezesów również!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój koment widnieje.. uau! A myślałem,że tylko proPO wchodzą:]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba być idiotą, aby sprzedawać działkę a po kilku latach odkupować ją (pewnie kilka razy drożej) z postawionym na niej budynkiem - nic dodać nic ująć 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
występ Muszyńskiego żalosny, ten czlowiek zachowwywał się bardzo dziwnie, zero treści w tym co mówi, nie potrafi sie wysłowić -MASAKRA!!!!!!! Nie wiem kto go tam wepchnął do kandydowania, ale może to lepiej, że on, bo szans NIE MA !!!! ŻAŁOSNE!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myslę, że o zasadności sprzedazy działki, budowy biurowca przez developera, najmie powierzchni przez miasta i ewetualny zakup biurowaca po 2 latach powinien sie wypowiedzieć ktos kto sie zna na rynku nieruchomosci, oplacalności inwestycji, a nie laicy, którzy wyrywaja z kontekstu 1 zdania i sie czepiają, nie mając pojęcia o tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żuk Pan muszyński jest Jak Michał Mulawa o to nagranie jak kandydat PiS-u wypowiada sie o parlamentażyście Zmijanie z PO i jego rodzinie i Innej konkurencji. To jest dowód że PiS rzuca bezpodsawnymi oskarżeniami w każdego aby osiągnąć swój cel. Prosze zapytac Pana Muszyńskiego czy mu nie wstyd być w jednej Partii z Michałe Mulawą.   w865.wrzuta.pl/audio/1dmZG6MocX9/glos_v3               Słuchajcie jak Michał Mulawa rzuca bezpodstawnymi oskarżeniami i na koniec kradnie coś z baru.                                                                                                            Patriota              
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żuk Pan muszyński jest Jak Michał Mulawa o to nagranie jak kandydat PiS-u wypowiada sie o parlamentażyście Zmijanie z PO i jego rodzinie i Innej konkurencji. To jest dowód że PiS rzuca bezpodsawnymi oskarżeniami w każdego aby osiągnąć swój cel. Prosze zapytac Pana Muszyńskiego czy mu nie wstyd być w jednej Partii z Michałem Mulawą.   w865.wrzuta.pl/audio/1dmZG6MocX9/glos_v3               Słuchajcie jak Michał Mulawa rzuca bezpodstawnymi oskarżeniami i na koniec kradnie coś z baru.                                                                                                            Patriota              
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żuk Pan muszyński jest Jak Michał Mulawa o to nagranie jak kandydat PiS-u wypowiada sie o parlamentażyście Zmijanie z PO i jego rodzinie i Innej konkurencji. To jest dowód że PiS rzuca bezpodsawnymi oskarżeniami w każdego aby osiągnąć swój cel. Prosze zapytac Pana Muszyńskiego czy mu nie wstyd być w jednej Partii z Michałem Mulawą.   w865.wrzuta.pl/audio/1dmZG6MocX9/glos_v3               Słuchajcie jak Michał Mulawa rzuca bezpodstawnymi oskarżeniami i na koniec kradnie coś z baru.                                                                                                            Patriota              
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żuk Pan muszyński jest Jak Michał Mulawa o to nagranie jak kandydat PiS-u wypowiada sie o parlamentażyście Zmijanie z PO i jego rodzinie i Innej konkurencji. To jest dowód że PiS rzuca bezpodsawnymi oskarżeniami w każdego aby osiągnąć swój cel. Prosze zapytac Pana Muszyńskiego czy mu nie wstyd być w jednej Partii z Michałem Mulawą.   w865.wrzuta.pl/audio/1dmZG6MocX9/glos_v3               Słuchajcie jak Michał Mulawa rzuca bezpodstawnymi oskarżeniami i na koniec kradnie coś z baru.                                                                                                            Patriota              
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żuk Pan muszyński jest Jak Michał Mulawa o to nagranie jak kandydat PiS-u wypowiada sie o parlamentażyście Zmijanie z PO i jego rodzinie i Innej konkurencji. To jest dowód że PiS rzuca bezpodsawnymi oskarżeniami w każdego aby osiągnąć swój cel. Prosze zapytac Pana Muszyńskiego czy mu nie wstyd być w jednej Partii z Michałem Mulawą.   w865.wrzuta.pl/audio/1dmZG6MocX9/glos_v3               Słuchajcie jak Michał Mulawa rzuca bezpodstawnymi oskarżeniami i na koniec kradnie coś z baru.                                                                                                            Patriota              
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żuk Pan muszyński jest Jak Michał Mulawa o to nagranie jak kandydat PiS-u wypowiada sie o parlamentażyście Zmijanie z PO i jego rodzinie i Innej konkurencji. To jest dowód że PiS rzuca bezpodsawnymi oskarżeniami w każdego aby osiągnąć swój cel. Prosze zapytac Pana Muszyńskiego czy mu nie wstyd być w jednej Partii z Michałem Mulawą.   w865.wrzuta.pl/audio/1dmZG6MocX9/glos_v3               Słuchajcie jak Michał Mulawa rzuca bezpodstawnymi oskarżeniami i na koniec kradnie coś z baru.                                                                                                            Patriota              
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Żuk jest super i nikt tego nie zmieni takie kłapanie zwiększa jego popularność, wygra w cuglach tego jestem pewna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwanie do sądu , to świetny pomysł. Od razu osłabia pozycję prezydenta Żuka.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk wygra w pierwszej turze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaczęła się nagonka na PiS na tym zacnym forum, tylko dlatego, że praworządni obywatele chcą ukazać rzeczywistość taką jak jest, a nie taka jaką ja kreują media.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaczęła się nagonka na PiS na tym zacnym forum, tylko dlatego, że praworządni obywatele chcą ukazać rzeczywistość taką jak jest, a nie taka jaką ja kreują media.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaczęła się nagonka na PiS na tym zacnym forum, tylko dlatego, że praworządni obywatele chcą ukazać rzeczywistość taką jak jest, a nie taka jaką ja kreują media.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...